Poperinge schort terrasbelasting 2020 op naar aanleiding van de coronacrisis.
Het college van burgemeester en schepenen vraagt tijdens de eerstvolgende gemeenteraad om de terrasbelasting voor het jaar 2020 op te schorten naar aanleiding van de coronacrisis.
Cafés en restaurants zijn sinds zaterdag 14 maart verplicht gesloten en het zwaarst getroffen. De stad beslist daarom om de lokale terrasbelasting voor het jaar 2020 op te schorten. Horecaondernemers moeten dus in 2020 geen belasting betalen om hun terras te plaatsen. Daarnaast wordt er volop gezocht naar extra maatregelen om de ondernemers en lokale economie te ondersteunen.
De stad lanceert ook alvast een oproep naar de bevolking. Koop meer dan ooit lokaal nu en na de coronacrisis. De lokale ondernemers zullen je er dankbaar voor zijn.



Extra nieuws:
De Panne Nieuws
Lentemarkt De Panne 2025
Lentemarkt De Panne 2026 Kom [...]
De Panne Nieuws
Kwispelfestival De Panne 2026
Kwispelfestival De Panne 2026 Waar [...]
Nieuws Vleteren
Komiek in de Kerke – Gunter Lamoot
Komiek in de Kerke – [...]
Springkasteen
Cafetaria Hoge-Blekkerbad Koksijde
Delsael BV: sanitair, ventilatie, verwarming en zonneboilers
Isabelle Sissau Keramiek Alveringem