Van 17 december tot en met 9 januari vindt Winter in Poperinge plaats. Door de slechte coronacijfers moest het stadsbestuur de plannen voor de kerstmarkt en optredens bijsturen, maar het evenement kan dan toch in beperkte mate doorgaan.
In de afgelopen weken werden heel wat activiteiten, zowel van stadsdiensten als van externen, geannuleerd. Onder andere het gala van de cultuurprijzen, de viering van 50 jaar sportraad, de Clarebout Christmasrun, Sint-Barbaravieringen van de brandweer en de traditionele nieuwjaarsreceptie voor inwoners kunnen ook deze winter niet plaatsvinden.
Na grondig overleg besliste het stadsbestuur om de kerstmarkt in een afgeslankte versie te organiseren. De optredens worden geschrapt en er komen slechts 2 chalets voor eten en drank, met zitplaatsen. Volgens de horecaregels is zitten verplicht, met maximum 6 personen per tafel. Enkele verenigingen baten de chalets uit.
De schaatspiste en het nostalgisch rad komen er zoals voorzien. Een oliebollenkraam en een live radiostand zorgen voor extra kerstsfeer.
Wie de kerstmarkt en de attracties wil bezoeken, draagt een mondmasker en moet een Covid Safe Ticket voorleggen. Op die manier wil Poperinge haar inwoners toch op een veilige manier van de kerstsfeer laten genieten.
Van 17 december tot 9 januari vieren we Winter in Poperinge.
Kom schaatsen op de overdekte ijspiste, maak een ritje op het nostalgisch rad of geniet van een verwarmend drankje bij de kerstchalets.



Extra nieuws:
De Panne Nieuws
Lentemarkt De Panne 2025
Lentemarkt De Panne 2026 Kom [...]
De Panne Nieuws
Kwispelfestival De Panne 2026
Kwispelfestival De Panne 2026 Waar [...]
Nieuws Vleteren
Komiek in de Kerke – Gunter Lamoot
Komiek in de Kerke – [...]
Alpaca Adventure
Le Petit Resto
Dakwerken Dimitri Plaisier
‘t Spendiege Buurtwinkel