Heel wat animatoren en begeleiders stonden vanmorgen klaar om zo’n 180 kinderen een fantastische krokusvakantie te bezorgen in Diksmuide. Met drie kampen hebben zowel kleuters, lagereschoolkinderen als de jonge studenten uit het secundair onderwijs dankzij de stad geen tijd om zich te vervelen.
De krokusvakantie staat voor heel wat kinderen synoniem voor veel spelplezier en daar speelde het stadsbestuur volop op in. In totaal zijn er drie kampen voorzien die nog lopen tot en met donderdag 3 maart:
De fietspolitie (i.s.m. Sportievak)
Kleuters trainen een weekje mee met de fietspolitie en worden superfit dankzij heel wat flitsende oefeningen.
Krokus Actief
Voor kinderen uit het eerste tot en met het vierde leerjaar is er een spetterende mix van sport, spel, workshops en uitstappen voorzien.
Krokus Hyperactief
De iets oudere kinderen, van het vijfde leerjaar tot en met het tweede jaar secundair, krijgen een vakantie vol avontuur, uitdagingen en fun voorgeschoteld.
Voor zowel Krokus Actief als Krokus Hyperactief slaan de diensten jeugd, sport en cultuur de handen in elkaar.
Bijna aan maximumcapaciteit
In totaal was er, verdeeld over de drie kampen, ruimte voor zo’n 190 kinderen. Vooral de vraag voor een kamp gericht op kleuters was groot. Daar waren oorspronkelijk 45 plaatsen voorzien. Door nog enkele monitoren extra te engageren was er uiteindelijk plaats voor 60 kleuters en staan er nog een tiental kinderen op de reservelijst.
De kampen vinden verspreid plaats: in sportcomplex De Pluimen, basisscholen Pluimpje en Klimop én de sporthal van GO! Atheneum.
Extra nieuws:
Diksmuide Nieuws
Speelcontainer op tournee door Diksmuide
Speelcontainer op tournee door Diksmuide: gratis spelplezier voor kinderen in elke deelgemeente De jeugddienst van Diksmuide brengt het spelplezier letterlijk tot bij de kinderen. Vanaf
Nieuws Veurne
Opendeur bij StAPwest Veurne
Opendeur bij StAPwest Veurne: Ontdek StAPwest tijdens de Opendeurdag op 9 mei in Veurne: muziek, dans en theater voor iedereen Ben jij op zoek naar
Diksmuide Nieuws
Belgian Front Memorial Trail 2025
Belgian Front Memorial Trail 2025: loop door het levende landschap van de Westhoek Na het overweldigende succes van de eerste editie in 2023, keert op
Juwelen Kimberly Nieuwpoort
Camping Scheibeekhoeve
Millecam Didier Bouwbedrijf Alveringem
Proletter Veurne
Agence Mulier De Panne
Furnawash carwash Veurne
Uw zaak op onze website?
Delerue Bouw -en Renovatiewerken
Vakantiewoning Allegretto Oostduinkerke
Tulpin Banden Veurne
Schoonvaere Algemene Tuinwerken
Cafetaria Hoge-Blekkerbad Koksijde
Zitadella: kinderkledij & juwelen
Custom Van
Plopsaland De Panne
ESL-Projects by Vantyghem: schrijnwerk
Corre’s Food Diksmuide
JTK Koeltechniek Grootkeuken
Deroo & Coget BV
’t Spendiege Buurtwinkel
Garage Westcars Veurne
Eetboetiek Stoelezvous Koksijde
SOLAR-WEST
Buencamino: Wandelshop & Coach Nieuwpoort
Bloemen Florina Leke
Jochen’s Velodroom
Bakkerij Du Littoral Koksijde
Schoonvaere Bouw-en renovatiewerken
ESV Technics: Elektro, sanitair, verwarming, ventilatie
De Zonnegloed Sanctuary
Indoorsteel
Passage Foodbar Veurne
DS-Tent Feestverhuur
Restaurant De Kelle
Hoeveboerderij Bien Acquis
D’Coupe Kapster
LG BOUW: Algemene bouw -en renovatiewerken
Vakantiewoning De Groene Boomgaard
Neptunus
Mikado Entertainment Veurne
Kiwanis Nieuwpoort
Schrijnwerkerij Goderis-Devrome
Bakkerij Kapelhof
B&B DE KAAI NIEUWPOORT
Carpentier Kenneth
Patatshop.be webshop aardappelen
Zeestern Acro Tumbling
Pepas: grafisch vormgever
Mama-Thai Koksijde
Table2Chair
Isabelle Sissau Keramiek Alveringem
Architect Hugo Dezutter
Restaurant De Schreve
Fotoclub CoxyPics Koksijde
ECONICK: Zonnepanelen
Bathroom Heaven
Vakantiewoning Knollehof te Veurne
TileWorkx
Trimsalon Sascha
MW Creations : Pools and more
Delsael BV: sanitair, ventilatie, verwarming en zonneboilers
C-Fish culinaire Viswinkel
Boeten Vastgoed
Verdonck Veurne
Restaurant Mozaiek Veurne
Bakkerij Bachten de Kupe Veurne
BV Vandaele Bjorn
Plopsaqua De Panne
Vakantiewoning ’t Zuidwesterke
PubliX – net iets eXtra
Dakwerken Dimitri Plaisier
Morliterm bv
Restaurant Caricole
Vakantiewoning Villa Timo
Myrthes Huisje: vakantiewoning
Belle & Bronzée: zonnestudio
Alpaca Adventure
Traiteur Caroline Nieuwpoort
Steph’s kroketjes: artisanaal en lokaal
Fotografie Christophe