180 kinderen leven zich uit tijdens Diksmuidse vakantiekampen

Vakantiekampen diksmuide

Heel wat animatoren en begeleiders stonden vanmorgen klaar om zo’n 180 kinderen een fantastische krokusvakantie te bezorgen in Diksmuide. Met drie kampen hebben zowel kleuters, lagereschoolkinderen als de jonge studenten uit het secundair onderwijs dankzij de stad geen tijd om zich te vervelen.

De krokusvakantie staat voor heel wat kinderen synoniem voor veel spelplezier en daar speelde het stadsbestuur volop op in. In totaal zijn er drie kampen voorzien die nog lopen tot en met donderdag 3 maart:

De fietspolitie (i.s.m. Sportievak)

Kleuters trainen een weekje mee met de fietspolitie en worden superfit dankzij heel wat flitsende oefeningen.

Krokus Actief

Voor kinderen uit het eerste tot en met het vierde leerjaar is er een spetterende mix van sport, spel, workshops en uitstappen voorzien.

Krokus Hyperactief

De iets oudere kinderen, van het vijfde leerjaar tot en met het tweede jaar secundair, krijgen een vakantie vol avontuur, uitdagingen en fun voorgeschoteld.

Voor zowel Krokus Actief als Krokus Hyperactief slaan de diensten jeugd, sport en cultuur de handen in elkaar.

Bijna aan maximumcapaciteit

In totaal was er, verdeeld over de drie kampen, ruimte voor zo’n 190 kinderen. Vooral de vraag voor een kamp gericht op kleuters was groot. Daar waren oorspronkelijk 45 plaatsen voorzien. Door nog enkele monitoren extra te engageren was er uiteindelijk plaats voor 60 kleuters en staan er nog een tiental kinderen op de reservelijst.

De kampen vinden verspreid plaats: in sportcomplex De Pluimen, basisscholen Pluimpje en Klimop én de sporthal van GO! Atheneum.           

Extra nieuws:

Diksmuide Nieuws

Zomerkalender Diksmuide 2025

Zomerkalender Diksmuide 2025: Overzicht van data en evenementen juni tot september Via ‘Zomeren op de Markt’ geniet je op vaste dagen van heel wat leuke

De Panne Nieuws

Orka Mundo in Duinpanne

Orka Mundo in Duinpanne – vier de inhuldiging van orka Reveil op 29 juni 2025 Ben jij gebeten door de zee en gefascineerd door walvissen

Nieuws Poperinge

KAUWBOY – Mathieu Engels solo

KAUWBOY – Mathieu Engels solo in het theater met hart, humor en muziek Na jaren als helft van het muzikale duo Mathieu & Guillaume en