1 miljoen bezoekers zwembad Poperinge

1 miljoen bezoekers zwembad Poperinge

1 miljoen bezoekers zwembad Poperinge: Sport- en Recreatiebad De Kouter vierde feest toen de 1 miljoenste bezoeker binnenstapte. Rita Rommel uit Poperinge ontvangt een Pop.kadobon ter waarde van 250 euro.

Op 1 juli 2016 opende Sport- en Recreatiebad De Kouter zijn deuren voor het publiek. Daarvoor, in de periode 2014-2016, kon er door de bouw van dit aquaparadijs niet in Poperinge gezwommen worden en moesten inwoners naar omliggende baden uitwijken.

Opnieuw stijgende cijfers sinds 2022

Tijdens de eerste exploitatiejaren tot aan de start van de coronacrisis in maart 2020 ontving het zwembad gemiddeld circa 13.700 zwemmers per maand. Dit zijn effectief gerealiseerde zwembeurten van publiek, school- en clubzwemmers en deelnemers aan activiteiten. Tot eind januari 2022 was het zwembad tijdens de covidperiode onderhevig aan diverse maatregelen, en ook een vijftal maanden volledig gesloten, waardoor het bezoekcijfer in die periode daalde naar circa 7.000 zwemmers per maand. Sinds februari 2022 stijgt het zwembezoek opnieuw geleidelijk. Hierdoor was het wat langer wachten om de kaap van 1 miljoen bezoekers te bereiken en dit gebeurde dus onlangs op 5 september.

De gelukkige bezoeker Rita Rommel uit Poperinge is vaste klant van het zwembad en zwemt heel regelmatig baantjes met haar beurtenkaart. Overdonderd door het blije nieuws ontving ze een Pop.kadobon van 250 euro uit handen van burgemeester Dejaegher en schepen van sport Verbeke.

Extra nieuws:

Nieuws Veurne

Zomerkriebels 2025 Veurne

Zomerkriebels 2025 Veurne: dé zomerse start voor kinderen en tieners in Veurne! Op woensdag 25 juni 2025 is het weer zover: Zomerkriebels palmt opnieuw de

Nieuws Poperinge

Kiekeboes Humortocht

Kiekeboes Humortocht in Poperinge: plezier voor jong en oud! Stripfans, wandelaars en gezinnen met kinderen opgelet! Vanaf zaterdag 24 mei 2025 wordt Poperinge het toneel

De Panne Nieuws

Waves Festival Adinkerke 2025

Waves Festival Adinkerke 2025: Muziek, sfeer en familieplezier! Ben je klaar voor hét zomerevenement van de Westkust? Kom dan op zaterdag 12 en zondag 13