Hou jij ook van honden, wandelen, het strand en de zee? Kom dan nu zondag 8 mei naar het Kwispelfestival. De Leopold I-Esplanade in De Panne wordt omgetoverd tot een fantastisch ‘hondenparadijs’. Het is uitkijken naar een namiddag gevuld met pret en plezier voor hond én ‘baas’! Kwispelende staartjes gegarandeerd!
Trappelende pootjes, wiebelende staartjes, ondeugende oogjes en glunderende baasjes! Op zondag 8 mei staat alles in het teken van honden. Plaats van afspraak is de Leopold I-Esplanade. Een demo van de politiehonden, de max toch? Ook Elke Boxoen, wereldkampioen Doggy Dance 2019, is van de partij. Op de hondenmarkt ontdek je de leukste verkoopstandjes, handige tips en leuke gadgets. Een zotte of serieuze foto, het kan allemaal ter plaatse genomen worden in de photobooth. Wij zijn alvast fan om eens goed zot te doen. Laat de vriendschap tussen jou en jouw favoriete viervoeter maar spatten van de foto. Liever dat iemand anders het initiatief neemt, schuif dan aan bij de karikaturist of bij de ervaren hondenfotograaf. Of geef je hond alle vrijheid in de hondenspeelzone op het strand. Doen!
Fikse wandeling
Liever wat sportiever, dan is de vrije wandeling met leuke extraatjes zeker iets voor jou. Haal je wandelticket gratis op bij de infostand aan het Leopold I-monument en ga samen met jouw hond op stap doorheen De Panne. Onderweg is er een parcours om samen met je viervoeter uit te testen en kan je hond genieten van een lekkere verfrissing. Tijdens de wandeling haal je een leuk hebbeding voor je trouwe vriend op in het toerismekantoor. Op het einde van de tocht, ruil je het wandelticket in voor een supercoole doggiebag. Verwennerij ten top!
Op het programma
13.00u-18.00u | Hondenmarkt |
13.00u-18.00u | Hondenspeelweide |
13.00u-18.00u | Photobooth Boothloose (professionele hondenfotograaf) Karikaturist Animatie |
13.00u-17.00u | Hondenwandeling met leuke verrassingen onderweg |
14.00u-14.30u & 16.00u-16.30u | Dogz Devotion (Dog Dance) |
15.00u-16.00u & 17.00u-18.00u | K9 demonstraties van de WVL4 |
Goed om te weten
- Wist je dat een schuwe hond zich veiliger voelt als je 2 meter afstand houdt
- Een geel lintje aan de halsband of het harnas betekent dat deze hond liever geen aandacht krijgt van andere mensen buiten zijn baasje
- Ook tijdens dit event blijven honden aan de leiband, met uitzondering van de speelzone die op het strand is voorzien
Stéphane Buyens, schepen voor Toerisme De Panne:
“Kwispelen langs de esplanade, niet alleen voor onze viervoeters, ook voor de baasjes. Met dit mooi initiatief zetten we De Panne ook in de kijker als diervriendelijke gemeente met een twist naar dierenwelzijn.”
Meer weten?
Haal snel het programmaboekje ‘Kwispelfestival’ bij Visit De Panne (Gemeentehuis, Zeelaan 21). Of surf naar visit.depanne.be.
Ook te bereiken op 058 42 18 18 of via visit@depanne.be
Lees ook:
Extra nieuws:
Diksmuide Nieuws
Zomerkalender Diksmuide 2025
Zomerkalender Diksmuide 2025: Overzicht van data en evenementen juni tot september Via ‘Zomeren op de Markt’ geniet je op vaste dagen van heel wat leuke
De Panne Nieuws
Orka Mundo in Duinpanne
Orka Mundo in Duinpanne – vier de inhuldiging van orka Reveil op 29 juni 2025 Ben jij gebeten door de zee en gefascineerd door walvissen
Nieuws Poperinge
KAUWBOY – Mathieu Engels solo
KAUWBOY – Mathieu Engels solo in het theater met hart, humor en muziek Na jaren als helft van het muzikale duo Mathieu & Guillaume en
Vakantiewoning Villa Timo
Dakwerken Dimitri Plaisier
DS-Tent Feestverhuur
Pepas: grafisch vormgever
Bathroom Heaven
MW Creations : Pools and more
Fotoclub CoxyPics Koksijde
Juwelen Kimberly Nieuwpoort
Isabelle Sissau Keramiek Alveringem
Apple & PC Clinic Koksijde
De Zonnegloed Sanctuary
Traiteur Caroline Nieuwpoort
Cafetaria Hoge-Blekkerbad Koksijde
Restaurant Mozaiek Veurne
Hoeveboerderij Bien Acquis
Alpaca Adventure
HP Schilderwerken BV
Architect Hugo Dezutter
Indoorsteel
SOLAR-WEST
Restaurant De Kelle
Belle & Bronzée: zonnestudio
Bloemen Florina Leke
Bakkerij Kapelhof
B&B DE KAAI NIEUWPOORT
Table2Chair
’t Spendiege Buurtwinkel
ESL-Projects by Vantyghem: schrijnwerk
Zitadella: kinderkledij & juwelen
Atelier Vanquaethem Veurne
Vakantiewoning ’t Zuidwesterke
Myrthes Huisje: vakantiewoning
Verdonck Veurne
Fotografie Christophe
Camping Scheibeekhoeve
Bakkerij Bachten de Kupe Veurne
Steph’s kroketjes: artisanaal en lokaal
Jochen’s Velodroom
Tulpin Banden Veurne
Restaurant De Schreve
Premium Quality Cars
Schoonvaere Bouw-en renovatiewerken
Custom Van
Furnawash carwash Veurne
Schoonvaere Algemene Tuinwerken
Agence Mulier De Panne
C-Fish culinaire Viswinkel
Vakantiewoning Allegretto Oostduinkerke
Traiteur Vandermeulen Diksmuide
Delsael BV: sanitair, ventilatie, verwarming en zonneboilers
Neptunus
Vakantiewoning ’t Grenshof
Millecam Didier Bouwbedrijf Alveringem
Boeten Vastgoed
Uw zaak op onze website?
Studio Musette
Zeestern Acro Tumbling
Patatshop.be webshop aardappelen
Trimsalon Sascha
Buencamino: Wandelshop & Coach Nieuwpoort
Garage Westcars Veurne
Bakkerij Du Littoral Koksijde
ECONICK: Zonnepanelen
JTK Koeltechniek Grootkeuken
TileWorkx
Corre’s Food Diksmuide
Mama-Thai Koksijde
Eetboetiek Stoelezvous Koksijde
Mikado Entertainment Veurne
Schrijnwerkerij Goderis-Devrome
BV Vandaele Bjorn
Vakantiewoning De Groene Boomgaard
PubliX – net iets eXtra
Restaurant Caricole
Deroo & Coget BV
Plopsaland De Panne
Kiwanis Nieuwpoort
Passage Foodbar Veurne
Delerue Bouw -en Renovatiewerken
Vakantiewoning Knollehof te Veurne