Bataljon Artillerie overhandigt cheque aan goede doelen

Bataljon Artillerie overhandigt cheque aan goede doelen

In 2018 startte het Bataljon Artillerie de vzw The Battlefield Run op. Dit sportieve evenement was bijzonder succesvol. Corona stak helaas een stokje voor nieuwe edities. Er werd beslist om de winsten van de eerste editie te schenken aan verschillende goede doelen.

De keuze van de goede doelen werd overgelaten aan de steden en gemeentes waar het Bataljon Artillerie goede relaties mee onderhoudt. Nieuwpoort is één van de gelukkigen.  

Het stadsbestuur schoof The Spirit of Handcycling en SpeleWest naar voor.

  • SpeleWest is een speelpleinwerking voor kinderen met (een vermoeden van) een beperking, leerstoornis of leerachterstand.
  • The Spirit of Handcycling is een enthousiaste handbike-club.

Het Bataljon Artillerie schonk een cheque van 1.500 euro aan beide verenigingen. SpeleWest is van plan om met dit bedrag nieuw spelmateriaal aan te kopen. The Spirit of Handcycling investeert dit bedrag in nieuwe sportuitrusting.

Beide verenigingen en Stad Nieuwpoort zijn het Bataljon Artillerie zeer dankbaar voor dit warme gebaar.

Extra nieuws:

Nieuws Poperinge

Rommelmarkt Poperinge 2025

Rommelmarkt Poperinge 2025: ’t Rommelt op de Markt – Rommelmarkt Poperinge 2025 Op donderdag 1 mei 2025 verandert het stadscentrum van Poperinge in een paradijs

Nieuws Veurne

Halve Marathon Veurne-Nieuwpoort 2025

Halve Marathon Veurne – Nieuwpoort 2025: Op zondag 16 maart 2025 is het zover: de Cogge-Geeraert Halve Marathon neemt je mee op een prachtige route

Nieuws Veurne

Krokuskriebels in het Bakkerijmuseum

Krokuskriebels in het Bakkerijmuseum: Tijdens de krokusvakantie rolt het Bakkerijmuseum de rode loper uit voor gezinnen en nodigt je uit om van 1 tot 9