Al voor de 51ste keer organiseert de VVV/Toerisme Koksijde-Oostduinkerke de jaarlijkse winterwandeldag.
Onze 5 gloednieuwe parcours en nieuwe startplaats van vorig jaar vielen in de smaak en ook voor deze editie verwelkomen we graag alle wandelaars voor de start in Oostduinkerke.
Praktisch: inschrijvingen en vertrek van 8 tot 14 uur, zaal Witte Burg, Witte Burg 92 Oostduinkerke
Wanneer: 30 december 2023
Deelnameprijs: €2
Een gratis busdienst van en naar het station van Koksijde is voorzien.
Het kortste parcours van 6 km is een mooie, rustige wandeling door de villawijken van Oostduinkerke. Ook even struinen langs een stuk Doornpanne, een leuk verhard duinenpaadje én de Zeedijk ontbreken niet op het menu. Volg je het alternatief (stippellijn) van 500m extra? Dan kunnen ook rolstoelgebruikers en kinderwagens mee op tocht.
Op de tocht van 10 km ontdek je het natuurgebied de Doornpanne, het Brits militair kerkhof, een stukje Noordduinen en kijk je uit over de akkers tussen Koksijde en Veurne.
Op het parcours van 16 km ontdekken we de Doornpanne, en vooral het mooiste stukje strand zonder hoogbouw. Via een duinenpaadje en de Zeedijk van Oostduinkerke, botsen we via de Zeebermduinen op ‘Weerstandsnest Waldersee’, restanten van de Atlantikwall. We ontdekken ook een minder gekend stukje in het Hannecartbos. Een venijnig klimmetje op het eind zorgt voor een spectaculaire aankomst.
Idem voor de 20 km, maar na het Hannecartbos, komen we via de Oostvoorduinen terecht op het wandelpad rond Koksijde Golf Ter Hille.
Voor de doorwinterde wandelaars uiteindelijk, hebben we een pittige tocht van 29 km. We ontdekken er alles van het 20 km-parcours, het Brits militair kerkhof en je wordt nog extra verwend met de Noordduinen, Houtsaegerduinen en de Zeedijk van Sint Idesbald.
Viervoeters welkom!
Alle info: www.visitkoksijde.be/winterwandeldag-30-december-2023
Extra nieuws:
Nieuwpoort Nieuws
Reuze Feest Nieuwpoort 2025
Reuze Feest Nieuwpoort 2025: magische ontmoetingen met reuzen, muziek en spektakel! Van vrijdag 4 juli tot en met zondag 6 juli 2025 staat Nieuwpoort volledig
Nieuwpoort Nieuws
Komt dat Zien! Theaterfestival 2025
Komt dat Zien! Theaterfestival 2025 : uniek openluchttheater in Nieuwpoort Kom dat zien, kom dat beleven! Tijdens het weekend van 11, 12 en 13 juli
Diksmuide Nieuws
Front Festival 2025
Front Festival 2025: Zomers muziekfestival aan de IJzertoren in Diksmuide Ben je op zoek naar een bruisend muziekfestival in Diksmuide deze zomer? Noteer dan alvast
HP Schilderwerken BV
TileWorkx
C-Fish culinaire Viswinkel
D’Coupe Kapster
Vakantiewoning De Groene Boomgaard
De Zonnegloed Sanctuary
Jochen’s Velodroom
Delerue Bouw -en Renovatiewerken
Schrijnwerkerij Goderis-Devrome
Bakkerij Bachten de Kupe Veurne
Premium Quality Cars
Restaurant Mozaiek Veurne
Alpaca Adventure
Vakantiewoning Knollehof te Veurne
Pepas: grafisch vormgever
Vakantiewoning Allegretto Oostduinkerke
Fotoclub CoxyPics Koksijde
Restaurant De Kelle
Atelier Vanquaethem Veurne
Carpentier Kenneth
Zeestern Acro Tumbling
Architect Hugo Dezutter
Fotografie Christophe
Studio Musette
Restaurant Caricole
SOLAR-WEST
Morliterm bv
Camping Scheibeekhoeve
Myrthes Huisje: vakantiewoning
Mama-Thai Koksijde
Bakkerij Kapelhof
Millecam Didier Bouwbedrijf Alveringem
Eetboetiek Stoelezvous Koksijde
Schoonvaere Algemene Tuinwerken
Corre’s Food Diksmuide
DS-Tent Feestverhuur
Traiteur Caroline Nieuwpoort
Buencamino: Wandelshop & Coach Nieuwpoort
Plopsaland De Panne
Agence Mulier De Panne
ESV Technics
BV Vandaele Bjorn
Traiteur Vandermeulen Diksmuide
Kiwanis Nieuwpoort
Hoeveboerderij Bien Acquis
Table2Chair
Restaurant De Schreve
Verdonck Veurne
Indoorsteel
Apple & PC Clinic Koksijde
Bathroom Heaven
Bakkerij Du Littoral Koksijde
Uw zaak op onze website?
PubliX – net iets eXtra
Belle & Bronzée: zonnestudio
Tulpin Banden Veurne
Boeten Vastgoed
Custom Van
Furnawash carwash Veurne
Steph’s kroketjes: artisanaal en lokaal
Vakantiewoning Villa Timo
ECONICK: Zonnepanelen
Bloemen Florina Leke
MW Creations : Pools and more
Mikado Entertainment Veurne
Plopsaqua De Panne
’t Spendiege Buurtwinkel
Patatshop.be webshop aardappelen
Isabelle Sissau Keramiek Alveringem
Vakantiewoning ’t Zuidwesterke
Zitadella: kinderkledij & juwelen
Proletter Veurne
Deroo & Coget BV
LG BOUW: Algemene bouw -en renovatiewerken
Delsael BV: sanitair, ventilatie, verwarming en zonneboilers
Trimsalon Sascha
Garage Westcars Veurne
Passage Foodbar Veurne
Schoonvaere Bouw-en renovatiewerken
Dakwerken Dimitri Plaisier