Herstelwerken aan de Frontzate in Ramskapelle – Omleiding voor fietsers

Logo Visit Nieuwpoort

De Provincie geeft de halfverharding van de Frontzate in Ramskapelle een grondige onderhoudsbeurt. Het gaat om het stuk van de Frontzate tussen de Ramskapellestraat en de Hemmestraat.

De verharding van het fietspad krijgt een nieuwe bovenlaag om meer fietscomfort te garanderen.

De werken starten vanaf 5 oktober. De precieze uitvoeringstermijn hangt af van de weersomstandigheden. Er wordt verwacht het fietspad opnieuw te kunnen opstellen eind oktober.

Gedurende de werken zal dit fietspad tijdelijk afgesloten worden voor wandelaars en fietsers. Ook na de werken blijft het fietspad tijdelijk afgesloten zodat de nieuwe verharding tijd krijgt om uit te harden.

Fietsers kunnen omrijden via de Ramskapellestraat en de Hemmestraat.

Extra nieuws:

Nieuws Poperinge

Rommelmarkt Poperinge 2025

Rommelmarkt Poperinge 2025: ’t Rommelt op de Markt – Rommelmarkt Poperinge 2025 Op donderdag 1 mei 2025 verandert het stadscentrum van Poperinge in een paradijs

Nieuws Veurne

Halve Marathon Veurne-Nieuwpoort 2025

Halve Marathon Veurne – Nieuwpoort 2025: Op zondag 16 maart 2025 is het zover: de Cogge-Geeraert Halve Marathon neemt je mee op een prachtige route

Nieuws Veurne

Krokuskriebels in het Bakkerijmuseum

Krokuskriebels in het Bakkerijmuseum: Tijdens de krokusvakantie rolt het Bakkerijmuseum de rode loper uit voor gezinnen en nodigt je uit om van 1 tot 9