Champagnewandeling De Panne 2023

Champagnewandeling De Panne 2023

Champagnewandeling De Panne 2023:

De Champagnewandeling De Panne is terug! Dit jaar verwelkomen ze u maar liefst 4 dagen lang, op 9, 10, 11 en 12 juni 2023. Ontdek de mooiste plekjes van De Panne en geniet langs verschillende stops van gerenommeerde champagne & culinaire gerechten. Wees er snel bij, het aantal tickets is beperkt!

Het gaat uiteraard niet enkel over eten. Als wandelaar degusteer je in totaal 8 glazen champagnes. Liever geen alcohol? Geen probleem! Ook dit jaar voorzien ze een niet-alcoholische versie met 8 verfrissende mocktails.

De wandeling is ongeveer 9 km lang. Er worden er diverse stops voorzien, nl een voor de apero, het voorgerecht, de hoofdschotel, kaasbord en dessert. Op iedere stop wordt een gerecht met passende champagne geserveerd. Tijdens de wandeling komen alle troeven van de panne naar boven.

Tip: zeker voor bedrijven is dit een bijzonder mooie teambuilding op vrijdag 9 of maandag 12 juni.

Ticketprijs Champagnewandeling De Panne:

  • Diverse gerechten + 8 glazen Champagne: €85 /pp.
  • Alcoholvrije variant met mocktails: €70 /pp.

Champagnewandeling De Panne 2023: KOOP VANAF 4 APRIL, 18U JOUW TICKETS

Meer info & tickets : https://www.boulevarddechampagne.be/

Champagnewandeling De Panne 2023

Extra nieuws:

Diksmuide Nieuws

Zomerkalender Diksmuide 2025

Zomerkalender Diksmuide 2025: Overzicht van data en evenementen juni tot september Via ‘Zomeren op de Markt’ geniet je op vaste dagen van heel wat leuke

De Panne Nieuws

Orka Mundo in Duinpanne

Orka Mundo in Duinpanne – vier de inhuldiging van orka Reveil op 29 juni 2025 Ben jij gebeten door de zee en gefascineerd door walvissen

Nieuws Poperinge

KAUWBOY – Mathieu Engels solo

KAUWBOY – Mathieu Engels solo in het theater met hart, humor en muziek Na jaren als helft van het muzikale duo Mathieu & Guillaume en