Neem deel aan het digitaal klimaatatelier : Nieuwpoort

Stad Nieuwpoort wil het bestaand energieactieplan upgraden tot een volwaardig klimaatplan. Bent u ook bezorgd over ons klimaat? Staat u te trappelen om uw goede ideeën te delen of om samen met anderen initiatief te nemen?

Neem deel aan het digitaal klimaatatelier op dinsdag 18 mei, van 19.30 u. tot 21 u. We kunnen uw kennis, expertise en creativiteit gebruiken!

Programma

De resultaten van de enquête werden verwerkt, en vormen het vertrekpunt voor de avond. Er wordt gewerkt in kleine groepen over verschillende thema’s:

  • Hoe kunnen we energiezuinig en klimaatbestendig wonen en leven?
  • Hoe maken we duurzame mobiliteit in Nieuwpoort mogelijk?
  • Staat u versteld van de toenemende droogterecords en wil je dat probleem aanpakken?

Inschrijven

Bevestig uw aanwezigheid en geef uw voorkeurthema op via dit inschrijvingsformulier: https://www.wvi.be/nl/klimaatatelier-nieuwpoort.  

Praktisch

  • U heeft een computer (met geluidsversterking), laptop, smartphone of tablet nodig om deel te nemen.
  • Voor het  klimaatatelier krijgt u een introductiefilmpje en een overzicht van de resultaten van de klimaatenquête om u zo goed mogelijk voor te bereiden.
  • Kort na de inschrijving krijgt u via e-mail een link en wachtwoord toegestuurd zodat u gemakkelijk kunt inloggen.

Extra nieuws:

Nieuws Poperinge

Rommelmarkt Poperinge 2025

Rommelmarkt Poperinge 2025: ’t Rommelt op de Markt – Rommelmarkt Poperinge 2025 Op donderdag 1 mei 2025 verandert het stadscentrum van Poperinge in een paradijs

Nieuws Veurne

Halve Marathon Veurne-Nieuwpoort 2025

Halve Marathon Veurne – Nieuwpoort 2025: Op zondag 16 maart 2025 is het zover: de Cogge-Geeraert Halve Marathon neemt je mee op een prachtige route

Nieuws Veurne

Krokuskriebels in het Bakkerijmuseum

Krokuskriebels in het Bakkerijmuseum: Tijdens de krokusvakantie rolt het Bakkerijmuseum de rode loper uit voor gezinnen en nodigt je uit om van 1 tot 9