Openluchtfilm Vleteren 18/8/2023

Openluchtfilm Vleteren 18/8/2023

Openluchtfilm Vleteren 18/8/2023: Welkom vanaf 20.30 uur – Start na zonsondergang om 21.00 uur
Evenementenweide achter De Sceure

Mowgli is een mensenkind dat door een familie van wolven is opgevoed. Wanneer de angstaanjagende tijger Shere Khan terugkeert in de jungle, ontdekt Mowgli dat hij niet langer meer welkom is. Gedwongen om zijn vertrouwde plek te verlaten, begint Mowgli aan een fascinerende reis naar zelfontdekking en wordt hij bijgestaan door de panter Bagheera en Baloo de beer. 

Dit is de nieuwste live action versie van de film, dus niet de tekenfilm. Daardoor lijkt het of je écht met Mowgli meeloopt in de jungle! Zeker de moeite waard, ook als je de tekenfilm al gezien hebt.

Wij voorzien stoelen, maar je mag ook gerust zelf een (kampeer)stoel meebrengen. Zorg voor een dekentje om jezelf warm te houden. Wij voorzien geen eten en drank, dus breng gerust zelf jouw snacks en drankjes mee.

Inschrijven is niet nodig. 
Kostprijs: €3 p.p. 

Bij slecht weer gaat de film door in de Grote zaal van De Sceure.

Voor meer informatie, contacteer de dienst Cultuur: 057 40 93 23 of toerisme@vleteren.be.

Extra nieuws:

De Panne Nieuws

Waves Festival Adinkerke 2025

Waves Festival Adinkerke 2025: Muziek, sfeer en familieplezier! Ben je klaar voor hét zomerevenement van de Westkust? Kom dan op zaterdag 12 en zondag 13

De Panne Nieuws

Kykhillrun 2025 De Panne

Kykhillrun 2025 De Panne: Gratis loopwedstrijd voor lagere schoolkinderen Ren mee over de Kykhill en verover de trofee! Op zoek naar een sportieve uitdaging voor

Nieuws Veurne

Noeste Slaepers Expo Veurne

Noeste Slaepers Expo Veurne: Fototentoonstelling van Kris Dewitte eert creatieve Veurnaars Van 21 juni tot 2 november 2025 verandert de Stenen Zaal van het Stad-