Zuid-Abdijmolen terug open vanaf 1 juli

Zuid-Abdijmolen terug open vanaf 1 juli De Zuid-Abdijmolen heropent de deuren vanaf woensdag 1 juli na een lange sluitingsperiode door het coronavirus. Molenaar Patrick Geryl verwelkomt je heel graag opnieuw in de molen met de nodige veiligheidsmaatregelen. Voel hoe de wind speelt met de wieken, ruik de geschiedenis en ervaar een stukje uniek erfgoed. Het wordt een heel uniek bezoek, want per tijdslot krijgt maar één gezelschap toegang tot de molen voor een persoonlijke rondleiding. Reserveer je bezoek op voorhand! Wat je vooral moet doen op voorhand, is op tijd je bezoek reserveren. Info en reservatie: www.tenduinen.be.

Zuid-Abdijmolen terug open vanaf 1 juli

De Zuid-Abdijmolen heropent de deuren vanaf woensdag 1 juli na een lange sluitingsperiode door het coronavirus. Molenaar Patrick Geryl verwelkomt je heel graag opnieuw in de molen met de nodige veiligheidsmaatregelen. Voel hoe de wind speelt met de wieken, ruik de geschiedenis en ervaar een stukje uniek erfgoed.

Het wordt een heel uniek bezoek, want per tijdslot krijgt maar één gezelschap toegang tot de molen voor een persoonlijke rondleiding.

Reserveer je bezoek op voorhand!

Wat je vooral moet doen op voorhand, is op tijd je bezoek reserveren.
Info en reservatie: www.tenduinen.be.

Extra nieuws:

Nieuws Veurne

40jaar Bakkerijmuseum

40jaar Bakkerijmuseum: Het Bakkerijmuseum viert 40 jaar met rondreizende houtoven en bakplezier in heel Veurne Het Bakkerijmuseum in Veurne blaast 40 kaarsjes uit! En dat

Nieuws Poperinge

Crip Stories Kasteelpark De Lovie

Crip Stories Kasteelpark De Lovie: Inclusieve kunst neemt deze zomer het Kasteelpark De Lovie over Van 5 juli tot 21 september 2025 wordt het prachtige

Diksmuide Nieuws

Buitenspeeldag in Zonnestraal

Buitenspeeldag in Zonnestraal: Op woensdag 23 april is het weer zover: Buitenspeeldag 2025! Een dag waarop schermen even uit mogen en kinderen zich volop kunnen