Nadat burgemeester Marc Vanden Bussche vandaag klachten ontving over de overtreding van de coronamaatregelen in het bargedeelte van vzw SYCOD afgelopen weekend, besliste het college van burgemeester en schepenen in zitting van 17 augustus 2020 om over te gaan tot de sluiting van het bargedeelte van vzw Sycod vanaf 17 augustus om 19 uur tot minstens 1 september 2020.
Afgelopen dagen werden diverse klachten ontvangen over het houden van een fuif door bezoekers in het bar- en terrasgedeelte van watersportclub vzw Sycod in Oostduinkerke. Na onderzoek werd vastgesteld dat de voorwaarden uit de gebruiksovereenkomst niet werden nageleefd.
Ondanks eerdere gesprekken in de loop van de maand juli tussen het college van burgemeester en schepenen en vzw Sycod en de maatregelen die werden afgesproken om een sluiting af te wenden, blijkt dat er op 14, 15 en 16 augustus toch gefuifd werd in het bargedeelte van de watersportclub, volledig in strijd met de coronaregels en na het officiële sluitingsuur van 1 uur. Om de coronamaatregelen te laten respecteren besliste het college van burgemeester en schepenen om het bargedeelte van de club te sluiten tot minstens 1 september.
Alleen het sportieve gedeelte van de club, dus zonder drankgelegenheid, kan open blijven.
Burgemeester Marc Vanden Bussche is geschokt en betreurt ten zeerste de gang van zaken. Hij vraagt dat het bestuur van de club SYCOD dringend haar verantwoordelijkheid zou opnemen. Zo wordt hen gevraagd om snel met een degelijk plan van aanpak voor te leggen om het vertrouwen te herstellen. De zaak werd ook overgemaakt aan de politie Westkust voor verder onderzoek.
Extra nieuws:
Nieuws Veurne
Zomerkriebels 2025 Veurne
Zomerkriebels 2025 Veurne: dé zomerse start voor kinderen en tieners in Veurne! Op woensdag 25 juni 2025 is het weer zover: Zomerkriebels palmt opnieuw de
Nieuws Poperinge
Kiekeboes Humortocht
Kiekeboes Humortocht in Poperinge: plezier voor jong en oud! Stripfans, wandelaars en gezinnen met kinderen opgelet! Vanaf zaterdag 24 mei 2025 wordt Poperinge het toneel
De Panne Nieuws
Waves Festival Adinkerke 2025
Waves Festival Adinkerke 2025: Muziek, sfeer en familieplezier! Ben je klaar voor hét zomerevenement van de Westkust? Kom dan op zaterdag 12 en zondag 13
’t Spendiege Buurtwinkel
Corre’s Food Diksmuide
Zitadella: kinderkledij & juwelen
Eetboetiek Stoelezvous Koksijde
Alpaca Adventure
Fotografie Christophe
ECONICK: Zonnepanelen
Bakkerij Du Littoral Koksijde
Schoonvaere Bouw-en renovatiewerken
BV Vandaele Bjorn
DS-Tent Feestverhuur
Vakantiewoning Allegretto Oostduinkerke
HP Schilderwerken BV
Bakkerij Kapelhof
Millecam Didier Bouwbedrijf Alveringem
Table2Chair
ESV Technics
Restaurant Mozaiek Veurne
Vakantiewoning Knollehof te Veurne
Restaurant Caricole
ESL-Projects by Vantyghem: schrijnwerk
Pepas: grafisch vormgever
B&B DE KAAI NIEUWPOORT
Delsael BV: sanitair, ventilatie, verwarming en zonneboilers
Verdonck Veurne
Restaurant De Kelle
TileWorkx
Apple & PC Clinic Koksijde
Belle & Bronzée: zonnestudio
Jochen’s Velodroom
Mama-Thai Koksijde
Schrijnwerkerij Goderis-Devrome
Juwelen Kimberly Nieuwpoort
Hoeveboerderij Bien Acquis
Traiteur Caroline Nieuwpoort
Neptunus
Deroo & Coget BV
Atelier Vanquaethem Veurne
JTK Koeltechniek Grootkeuken
Mikado Entertainment Veurne
Myrthes Huisje: vakantiewoning
MW Creations : Pools and more
Vakantiewoning ’t Grenshof
SOLAR-WEST
Vakantiewoning De Groene Boomgaard
Trimsalon Sascha
Proletter Veurne
C-Fish culinaire Viswinkel
Patatshop.be webshop aardappelen
Traiteur Vandermeulen Diksmuide
Restaurant De Schreve
Buencamino: Wandelshop & Coach Nieuwpoort
PubliX – net iets eXtra
Garage Westcars Veurne
Plopsaland De Panne
Zeestern Acro Tumbling
Bakkerij Bachten de Kupe Veurne
Schoonvaere Algemene Tuinwerken
LG BOUW: Algemene bouw -en renovatiewerken
Carpentier Kenneth
Passage Foodbar Veurne
Vakantiewoning Villa Timo
Steph’s kroketjes: artisanaal en lokaal
Uw zaak op onze website?
Vakantiewoning ’t Zuidwesterke
De Zonnegloed Sanctuary
Camping Scheibeekhoeve
Indoorsteel
Agence Mulier De Panne
Cafetaria Hoge-Blekkerbad Koksijde
Isabelle Sissau Keramiek Alveringem
Custom Van
Kiwanis Nieuwpoort
Tulpin Banden Veurne
Morliterm bv
Premium Quality Cars
Bathroom Heaven
Architect Hugo Dezutter
Furnawash carwash Veurne
Dakwerken Dimitri Plaisier