Nadat burgemeester Marc Vanden Bussche vandaag klachten ontving over de overtreding van de coronamaatregelen in het bargedeelte van vzw SYCOD afgelopen weekend, besliste het college van burgemeester en schepenen in zitting van 17 augustus 2020 om over te gaan tot de sluiting van het bargedeelte van vzw Sycod vanaf 17 augustus om 19 uur tot minstens 1 september 2020.
Afgelopen dagen werden diverse klachten ontvangen over het houden van een fuif door bezoekers in het bar- en terrasgedeelte van watersportclub vzw Sycod in Oostduinkerke. Na onderzoek werd vastgesteld dat de voorwaarden uit de gebruiksovereenkomst niet werden nageleefd.
Ondanks eerdere gesprekken in de loop van de maand juli tussen het college van burgemeester en schepenen en vzw Sycod en de maatregelen die werden afgesproken om een sluiting af te wenden, blijkt dat er op 14, 15 en 16 augustus toch gefuifd werd in het bargedeelte van de watersportclub, volledig in strijd met de coronaregels en na het officiële sluitingsuur van 1 uur. Om de coronamaatregelen te laten respecteren besliste het college van burgemeester en schepenen om het bargedeelte van de club te sluiten tot minstens 1 september.
Alleen het sportieve gedeelte van de club, dus zonder drankgelegenheid, kan open blijven.
Burgemeester Marc Vanden Bussche is geschokt en betreurt ten zeerste de gang van zaken. Hij vraagt dat het bestuur van de club SYCOD dringend haar verantwoordelijkheid zou opnemen. Zo wordt hen gevraagd om snel met een degelijk plan van aanpak voor te leggen om het vertrouwen te herstellen. De zaak werd ook overgemaakt aan de politie Westkust voor verder onderzoek.
Extra nieuws:
Nieuws Veurne
Zomerkriebels 2025 Veurne
Zomerkriebels 2025 Veurne: dé zomerse start voor kinderen en tieners in Veurne! Op woensdag 25 juni 2025 is het weer zover: Zomerkriebels palmt opnieuw de
Nieuws Poperinge
Kiekeboes Humortocht
Kiekeboes Humortocht in Poperinge: plezier voor jong en oud! Stripfans, wandelaars en gezinnen met kinderen opgelet! Vanaf zaterdag 24 mei 2025 wordt Poperinge het toneel
De Panne Nieuws
Waves Festival Adinkerke 2025
Waves Festival Adinkerke 2025: Muziek, sfeer en familieplezier! Ben je klaar voor hét zomerevenement van de Westkust? Kom dan op zaterdag 12 en zondag 13
Tulpin Banden Veurne
Boeten Vastgoed
Vakantiewoning Villa Timo
LG BOUW: Algemene bouw -en renovatiewerken
Cafetaria Hoge-Blekkerbad Koksijde
Vakantiewoning De Groene Boomgaard
Indoorsteel
Vakantiewoning ’t Zuidwesterke
Myrthes Huisje: vakantiewoning
Restaurant Caricole
Trimsalon Sascha
B&B DE KAAI NIEUWPOORT
BV Vandaele Bjorn
Garage Westcars Veurne
Buencamino: Wandelshop & Coach Nieuwpoort
Hoeveboerderij Bien Acquis
Isabelle Sissau Keramiek Alveringem
Deroo & Coget BV
Bakkerij Bachten de Kupe Veurne
Bakkerij Kapelhof
Schoonvaere Algemene Tuinwerken
Fotoclub CoxyPics Koksijde
Kiwanis Nieuwpoort
Schoonvaere Bouw-en renovatiewerken
Architect Hugo Dezutter
Restaurant Mozaiek Veurne
Vakantiewoning Knollehof te Veurne
D’Coupe Kapster
ECONICK: Zonnepanelen
’t Spendiege Buurtwinkel
Proletter Veurne
Steph’s kroketjes: artisanaal en lokaal
Juwelen Kimberly Nieuwpoort
Verdonck Veurne
Plopsaland De Panne
Bakkerij Du Littoral Koksijde
Zitadella: kinderkledij & juwelen
Vakantiewoning Allegretto Oostduinkerke
Apple & PC Clinic Koksijde
Uw zaak op onze website?
JTK Koeltechniek Grootkeuken
Dakwerken Dimitri Plaisier
Bathroom Heaven
Eetboetiek Stoelezvous Koksijde
C-Fish culinaire Viswinkel
Restaurant De Schreve
Schrijnwerkerij Goderis-Devrome
Neptunus
PubliX – net iets eXtra
ESV Technics
Delerue Bouw -en Renovatiewerken
Mikado Entertainment Veurne
HP Schilderwerken BV
Morliterm bv
Bloemen Florina Leke
Jochen’s Velodroom
Atelier Vanquaethem Veurne
ESL-Projects by Vantyghem: schrijnwerk
MW Creations : Pools and more
Traiteur Vandermeulen Diksmuide
Mama-Thai Koksijde
Corre’s Food Diksmuide
Carpentier Kenneth
TileWorkx
Fotografie Christophe
Plopsaqua De Panne
De Zonnegloed Sanctuary
Alpaca Adventure
Traiteur Caroline Nieuwpoort
Millecam Didier Bouwbedrijf Alveringem
Patatshop.be webshop aardappelen
Premium Quality Cars
Restaurant De Kelle
DS-Tent Feestverhuur
Pepas: grafisch vormgever
Agence Mulier De Panne
Passage Foodbar Veurne
Custom Van
Delsael BV: sanitair, ventilatie, verwarming en zonneboilers
Belle & Bronzée: zonnestudio