Nieuwpoort Contactmomenten belastingaangifte afgelast

Wat verandert er vanaf maandag 18 mei

Normaal worden zitdagen georganiseerd waarop je samen met de medewerkers van FOD Financiën jouw belastingaangifte kunt invullen. Door de coronacrisis worden deze contactmomenten in de Stadshalle op woensdag 13, donderdag 14 en vrijdag 15 mei geannuleerd.

Je krijgt een voorstel van vereenvoudigde aangifte?

  • Jouw gegevens zijn juist en volledig? Je moet niets doen. Je zult automatisch jouw aanslagbiljet (belastingberekening) ontvangen.
  • Jouw gegevens zijn onjuist of onvolledig? Je moet ze corrigeren, hetzij in Tax-on-web (via MyMinfin), hetzij via het papieren antwoordformulier.

Meer informatie? Hulp nodig?

  • Raadpleeg de website van de FOD Financiën.
  • Bel de FOD Financiën op 02 572 57 57 (elke werkdag van 8.30 u. tot 17 u.).
  • Laat jouw aangifte invullen door de experten van de FOD Financiën. Bel naar het nummer dat op de envelop van jouw aangifte staat zodra je die ontvangt. Je krijgt een afspraak om jouw aangifte te laten invullen per telefoon. Na het invullen per telefoon, ontvang je per post een document met de meegedeelde gegevens. Je moet dat document ondertekenen en terugsturen.

Extra nieuws:

Nieuws Poperinge Poperinge Bezienswaardigheden

Duitse observatietoren Poperinge

Duitse observatietoren Poperinge: Duitse observatietoren in Poperinge opent als uniek uitkijkpunt met WOII-verhaal Poperinge heeft er een bijzonder belevingspunt bij. Langs de Westvleterseweg is de

Nieuws Poperinge

Goesting in de Zomer 2025

Goesting in de Zomer 2025: muziek, picknick en gezelligheid in het kasteelpark van De Lovie Op 29 juni 2025 zwaait Poperinge de zomer uit in

Nieuws Poperinge

Julifoor Poperinge 2025

Julifoor Poperinge 2025: : zomerse kermispret in het hart van de Westhoek Van zaterdag 5 juli tot en met maandag 14 juli 2025 wordt het