Voedselbedeling Lo-Reninge

Voedselbedeling Lo Reninge

Voedselbedeling Lo-Reninge: Sociale dienst van Lo-Reninge start met voedselbedeling

“Samen strijden tegen honger: een kijkje in de voedselbedeling van Lo-Reninge”

Ook in Lo-Reninge zijn er helaas nog steeds mensen die dagelijks met honger moeten leven. Gelukkig zijn er organisaties en voedselbedelingsinitiatieven die zich inzetten om deze situatie te veranderen.

De voedselbedeling is essentieel om mensen te ondersteunen die moeite hebben om voldoende voedsel op tafel te krijgen. Verschillende factoren, zoals werkloosheid, lage inkomens en noodsituaties kunnen aan de basis liggen van voedselonzekerheid.

De voedselbedeling van Lo-Reninge werkt samen met de voedselbank, lokale boeren, supermarkten en vrijwilligers. Foodsavers staat in voor het inzamelen van voedseldonaties, zowel van individuen als van bedrijven. Vervolgens wordt het voedsel geïnspecteerd, gesorteerd en verpakt door een toegewijd team.

Met de voedselbedeling hebben we een directe en tastbare impact op mensenlevens. Ze bieden niet alleen voedselzekerheid, maar ook hoop en steun aan mensen die in moeilijke omstandigheden verkeren. Door de stress van voedselonzekerheid weg te nemen, kunnen mensen zich richten op andere belangrijke aspecten van hun leven, zoals werk zoeken, hun opleiding voortzetten of voor hun gezin zorgen.

Met de voedselbedeling willen we niet alleen voedselzekerheid bieden, maar ook hoop en kansen voor een betere toekomst. Het is belangrijk dat we blijven werken om voedselonzekerheid aan te pakken en een rechtvaardigere samenleving te creëren waarin iedereen toegang heeft tot voldoende voedsel.

Kiwanis La Joconde schonk aan de sociale dienst van Lo-Reninge een koelkast waarin de aangeboden etenswaren zoals fruit, zuivel, charcuterie en tal van andere zaken kunnen worden bewaard. Waarvoor dank!

Extra nieuws:

Koksijde Nieuws

Belgisch Kampioenschap Cyclocross 2028 Koksijde

Belgisch Kampioenschap Cyclocross 2028 Koksijde: Het goede nieuws blijft binnenstromen. Vorige week maakten we bekend dat de Vlaamse Duinencross terugkeert naar de wereldbeker. Nu komt

Nieuwpoort Nieuws

Schenking Nieuwpoorts Stadsarchief

Schenking Nieuwpoorts Stadsarchief: Nieuwpoorts Stadsarchief krijgt uniek oorlogsalbum en historische winkelbanier overhandigd Stad Nieuwpoort mocht recent twee schenkingen voor het Stadsarchief in ontvangst nemen. De

Nieuws Poperinge

Rommelmarkt Poperinge 2025

Rommelmarkt Poperinge 2025: ’t Rommelt op de Markt – Rommelmarkt Poperinge 2025 Op donderdag 1 mei 2025 verandert het stadscentrum van Poperinge in een paradijs