FILMVERTONING: JOYEUX NOËL

FILMVERTONING: JOYEUX NOËL

FILMVERTONING: JOYEUX NOËL: ZONDAG 17 DECEMBER 2023: Op zondag 17 december wordt in het Dorpshuis in Woesten de film Joyeux Noël vertoond, die gebaseerd is op het waargebeurde verhaal van de kerstbestanden tijdens de eerste oorlogswinter in 1914. In de film kijk je door de ogen van Duitse, Franse, en Schotse soldaten.

De Eerste Wereldoorlog woedt volop en maakt een eind aan het leven van talloze jonge mannen. Wanneer de kerst aanbreekt, gebeurt er echter iets volkomen onverwachts. Die nacht worden de levens gevolgd van vier personen: een anglicaanse priester, een Franse luitenant, een tenor en zijn zingende geliefde, een sopraan. In die nacht gebeurt het ondenkbare, wanneer soldaten de wapens neerleggen en elkaar benaderen om kerst te vieren.

Met o.a. Diane Kruger, Daniel Brühl en Guillaume Canet. De film was in 2006 genomineerd voor de Oscar voor beste buitenlandse film.

Waar? Dorpshuis, Woestendorp 44, Woesten
Wanneer? Zondag 17 december om 17.00 uur – deuren open om 16.30 uur
Prijs? € 3 per persoon
Inschrijven? Via deze link of tel. 057 40 93 23 tegen woensdag 13/12

Extra nieuws:

Alveringem De Panne Diksmuide Koksijde Lo-Reninge Nieuwpoort Nieuws Veurne

Econick: Expert in Zonne-energie

Econick: Expert in Zonne-energie: Zonnepanelen en thuisbatterijen: Econick, uw partner in Veurne, Diksmuide, Koksijde, Nieuwpoort, Poperinge, Lo en De Panne Duurzame energie wordt steeds belangrijker,

Nieuws Veurne

Tweedehands Speelgoedverkoop in Veurne

Tweedehands Speelgoedverkoop in Veurne : Koop en Steun Kansarme Kinderen Op zaterdag 29 maart 2025 organiseert JCI Veurne-Westkust een bijzondere verkoopdag voor tweedehands speelgoed in

Nieuwpoort Nieuws

Beach Volley Nieuwpoort

Beach Volley Nieuwpoort: Van vrijdag 8 tot en met zondag 17 augustus 2025 wordt het sportstrand van Nieuwpoort-Bad het kloppend hart van de Belgische beachvolleybalscène.